АРХІВ ПОДІЙ

 

(в процесі формування)

 

 

2016-2015

 

Відбулося вручення премії ім. В.Косенка 2016 року.
Подробиці >>>

120-річчя видатного українського композитора ХХ ст. В.Косенка відзначено знаменною подією - відкриттям оновленого Музею-квартири.
Подробиці >>>

На відзначення 80-річчя від дня народження М. Вінграновського Музей представляє віртуальну виставку "Микола Вінграновський - кінематографіст".
Подробиці >>>

Об`єднуючу й надихаючу силу музики засвідчив святковий концерт хорового співу в НКПІКЗ.
Подробиці >>>

З нагоди Дня українського кіно пропонуємо нову виставку-online "Тарас Шевченко на кіноекрані".
Подробиці >>>

Музей пропонує нові послуги для дітей і дорослих - різноманітні арт-терапевтичні заняття на актуальні теми.
Подробиці >>>

Міжнародний день музеїв МТМК України відзначив літературно-музичним вечором «Мандоліна від давнини до сучасності».
Подробиці >>>

Музей Марії Заньковецької відзначив 125-річний ювілей Бориса Романицького.
Подробиці >>>

У розділі Виставки-online пропонуємо нову виставку - "Поетична кіноправда Леоніда Осики".
Подробиці >>>

В Музеї-квартирі В. Косенка відбудеться громадське обговорення Концепції і Тематико-експозиційного плану новітньої експозиції.
Подробиці >>>

Рубрику Персоналії доповнено статтею про видатного скульптора Галину Кальченко з нагоди 90-річчя від дня народження.
Подробиці >>>

Новорічні святки 2016 року Музей відзначив І-м Різдвяним Фестивалем "Вертеп". Подробиці >>>

Рубрику Персоналії доповнено статтею про видатного актора кіно і театру Леся Сердюка з нагоди 75-річчя від дня народження. Подробиці >>>

 

 

2015-2014

 

Зустріч з артистами Київського муніципального академічного театру ляльок після гастролей в Луганській області. Подробиці >>>

Вечір, присвячений 200-річчю автора музики Державного Гімну України М. Вербицького. Подробиці >>>

19 серпня в Музеї відбувся захід, приурочений до святкування Дня Незалежності України. Подробиці >>>

Відбувся перший Фестиваль української академічної музики «За єдину європейську Україну». Подробиці >>>

Вечір-презентація музики до документально-історичного фільму «Українська Революція». Подробиці >>>

В музеї відбулася науково-практична конференція, присвячена ювілейним датам корифеїв українського театру. Подробиці >>>

В Музеї М. Заньковецької відкрилася виставка до 140-річчя співака Модеста Менцинського з фондів Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові. Подробиці >>>

Музей вшанував кобзарів - ювілярів року музичним вечором традиційного кобзарства. Подробиці >>>

Виповнилося 120 років від дня народження українського кінорежисера Г. Тасіна. Статтю про митця додано в рубрику Персоналії. Подробиці >>>

З нагоди 90-річчя славетної співачки Є. Чавдар в розділ Персоналії додано статтю "Прославлена оперна зірка". Подробиці >>>

Відкриття виставки "Інсценізація українського авангарду 1910-1920-х років" в США. Подробиці >>>

Концерт "Славимо Різдво " Камерного дівочого хору Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату
ім. М. Лисенка.
Подробиці >>>

Відкриття в Музеї щорічної акції " Від Миколая до Стрітення".
Подробиці >>>

2014-2013

 

З нагоди 70-ї річниці звільнення України та 71-ї річниці звільнення Києва від гітлерівських військ у Другій світовій війні у музеї пройшов вечір пам’яті тих подій.
Подробиці >>>

Творча зустріч з кінооператором
С. Лисецьким, присвячена 200-річчю Тараса Шевченка.
Подробиці >>>

Низку музейних заходів, присвячених
200-річчю Т. Шевченка, продовжив ювілейний концерт, що відбувся в музеї 20 жовтня.
Подробиці >>>

Поетичний флешмоб з нагоди 200-річчя Михайла Лермонтова.
Подробиці >>>

Розділ Матеріали поповнено публікацією "Історія театральних біноклів" (на матеріалах з колекції МТМК України).
Подробиці >>>

Музей відзначає 160-річчя від дня народження першої Народної артистки України М. Заньковецької.
Подробиці >>>

Акція "Сувеніри для захисників України".
Подробиці >>>

Творчий вечір народного артиста України Б. Бенюка в Музеї.
Подробиці >>>

В Музеї відбувся творчий вечір відомої оперної співачки О. Гребенюк.
Подробиці >>>

В Музеї відкрилася перша персональна виставка українського художника театру Андрія Романченка "Театр на валізах"
Подробиці >>>

В музеї завершився фестиваль «Кобзарська весна», присвячений 200 –річчю від дня народження
Т. Г. Шевченка.
Подробиці >>>

22 травня в рамках музейного фестивалю «Кобзарська весна» в музеї відбудеться вже четвертий концерт бандуристів.
Подробиці >>>

Концерт вокальної музики «Шедеври світової оперної класики» у виконанні молодих співаків.
Подробиці >>>

Гай Олександр Дмитрович, український актор, професор Львівської консерваторії. Заслужений артист Української ССР (1951), народний артист Української СРСР (1956), народний артист СРСР (1977). Лауреат Державної премії Української РСР імені Т.Г. Шевченка (1971)
Подробиці >>>

З нагоди 100-літніх ювілеїв видатних українських акторів Н.Доценко, О.Гая, В.Данченка, які працювали на сцені Львівського українського драматичного театру імені М.Заньковецької, запрошуємо на віртуальні виставки (Виставки-online), що представляють їх творчий доробок.
Подробиці >>>

Рубрику "Матеріали" доповнено новою публікацією - статтею-спогадами "Бандура в Криму і на Кубані" провідного наукового співробітника, фахівця в галузі музичного інструментознавства Л. Черкаського.

Фестиваль "Кобзарська весна" до 200-річчя Т.Шевченка.
Подробиці >>>

З нагоди 90-річчя від дня народження видатного кінематографіста ХХ ст. С. Параджанова пропонуємо переглянути віртуальну виставку "Сергій Параджанов: до 90-річчя режисера і 50-річчя художнього фільму "Тіні забутих предків".
Подробиці >>>

Святковим подарунком для дітей стала Перша Всеукраїнська Благодійна Акція «Різдвяна Ялинка Ангела», яка пройшла 11 січня 2014 р. в Києві.
Подробиці >>>

 

 

2013-2012

 

"2013 року світова громадськість відзначила 200-річчя з дня народження видатних композиторів – Ріхарда Вагнера та Джузеппе Верді. Про особливості творчості цих митців і оперних реформаторів, а також про святкування їхніх ювілеїв у Музеї читайте в рубриці Матеріали."
Подробиці >>>

4 жовтня в Києві розпочала свою роботу Друга міжнародна науково-практична конференція арфістів «З арфою крізь час». Конференція тривала чотири дні і проходила в різних музеях та музичних закладах.
Подробиці >>>

Ювілейна виставка і концерт «Корифей класичного мистецтва” до 110-річчя від дня народження Бориса Гмирі
Подробиці >>>

25 вересня в музеї відбувся творчий вечір професіонального художника, майстра музичних інструментів виконавця української автентичної музики Яреми Шевчука.
Подробиці >>>

Про цікаву зустріч з Ізраїльським композитором Ю. Поволоцьким, що відбулася в Музеї-квартирі В. Косенка, та про самого митця дивіться у відповідних рубриках сайту.
Подробиці >>>

З нагоди 120-річчя від дня народження видатного українського кінооператора Д. Демуцького відділом кіно створено віртуальну виставку "Данило Демуцький: сторінки з архіву", яка демонструє раритетні матеріали з музейних фондів. - Експонується в рубриці Виставки-online.
Подробиці >>>

Про літні видовищні розваги киян та місця їх показу сто років тому розповідають матеріали з колекції Музею. Знайомтеся з публікацією в рубриці "Матеріали".
Подробиці >>>

З нагоди ювілею відомого діяча українського театру В. Василька - 120-річчя від дня народження - публікуємо статті, що були проголошені як доповідь на науково-практичній конференції, присвяченій 90-річчю Музею. Читайте в рубриці "Матеріали".

30 травня в музеї відбувся мистецький вечір «Під сузір’ям мистецтва», який познайомив шанувальників мистецтв з непересічною талановитою родиною Віксніних.
Подробиці >>>

Розділ Виставки-online доповнено віртуальною версією виставки, присвяченої 40-річчю виходу на екрани фільму "В бій ідуть тільки "старики".
Подробиці >>>

29 травня 2013 р., напередодні Міжнародного дня захисту дітей, у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Лаврські дзвони».
Подробиці >>>

20 травня, 2013 р. в Музеї-квартирі композитора В.С.Косенка відбувся Авторський вечір Народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, професора Національної музичної академії України, академіка Академії мистецтв України, композитора Левка Колодуба.
Подробиці >>>

Цьогорічне свято Перемоги й традиційне вітання ветеранів Великої Вітчизняної війни в Музеї пройшло під знаком 40-річчя виходу на екрани фільму «В бій ідуть тільки «старики».
Подробиці >>>

25 квітня 2013 р. в Музеї-квартирі композитора В. С. Косенка відбувся Ювілейний творчий вечір Народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, Героя України, професора Національної музичної академії України, академіка Академії мистецтв України, громадського та державного діяча, композитора Євгена Федоровича Станковича.
Подробиці >>>

10 квітня цього року в музеї на виставці українських народних музичних інструментів “Живії струни України” відбувся вечір, присвячений 95-ти річчю видатного популяризатора бандури на американському континенті і в Західній Європі М. Чорного. Зі вступним словом на вечорі
Подробиці >>>

Здійснилася ще одна подія 2013 р., присвячена 90-річчю від заснування Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, — відкрито експонування виставки
Подробиці >>>

Знаменну дату 90-річчя від заснування Музею театрального, музичного та кіномистецтва України відзначили святковим вечором, що відбувся 15 березня в Будинку актора.
Подробиці >>>

16 лютого в Музеї відбулася творча зустріч з режисером Іриною Правило та показ її фільмів «Кров» і «Мужицький ангел» (з проекту «Моє дитинство»). Публікуємо в рубриці “Матеріали” розмову з режисеркою, в якій вона розповідає про свій проект та його сприйняття глядачем, ділиться думками про ситуацію у вітчизняному кіно.
Подробиці >>>

Для тих, хто цікавиться європейською культурою, зокрема давніми танцювальними традиціями, що відтворюються в наш час, пропонуємо публікацію «Різдвяний бал в родині Борджіа» в рубриці Матеріали.
Подробиці >>>

У розділ Музей В. Косенка додано статтю про Виступ Московської піаністки Анни Козлової в Музеї-квартирі композитора.
Подробиці >>>

Зустріч шанувальників музичного мистецтва з майстром рідкісної на теперішній час спеціальності було проведено в Музеї 31 січня. Олексій Кабанов — майстер і колекціонер традиційних музичних інструментів різніх народів світу, дослідник, виконавець і композитор, який записав п'ять музичних альбомів.
Подробиці >>>

Улюблене в Україні свято Миколая 2012 року позначилося річницею від дня народження видатного українського митця — 120-річчям драматурга Миколи Куліша. З цієї нагоди в музеї було відкрито виставку «Пророк в своїй вітчизні».
Подробиці >>>

23 листопада 2012 р., напередодні 116-ї річниці від дня народження Віктора Степановича Косенка, відбулося урочисте вручення Премії ім. В. Косенка за дитячі твори Павенському Володимиру Михайловичу.
Подробиці >>>

21 листопада 2012 р. в Музеї-квартирі композитора В.С. Косенка відбулася творча зустріч з кандидатом мистецтвознавства, доктором етномузикології (Піттсбурґський університет, США), відомим українським етномузикологом, піаністом та органістом Тарасом Філенком, співавтором книги-альбому «Світ Миколи Лисенка» (2009) .
Подробиці >>>

6 грудня 2012 року відбулося свято циганського мистецтва в музеї - творча зустріч з акторами Київського Державного Циганського Музично-Драматичного Театру «Романс» з нагоди 20-річчя діяльності колективу.
Подробиці >>>

20 листопада в столичному Будинку Актора відбулася творча зустріч з відомим оперним співаком, лауреатом багатьох престижних премій Костянтином Ріттель-Кобилянським, яка була зініційована та організована Музеєм театрального, музичного та кіномистецтва України.
Подробиці >>>

21 листопада вперше в стінах музею відбувся творчий вечір народної артистки України, професора класу клавішного акордеона кафедри народних інструментів НМА ім. П. Чайковського Євгенії Черказової .
Подробиці >>>

З нагоди 100-річчя від дня народження видатного українського кінорежисера і педагога В.Івченка пропонуємо персоналію митця і виставку, що презентує його творчість, у відповідних розділах сайту.
На сторінку Персоналії >>>
На сторінку виставки >>>

 

________________________________________________________________________

 

 
 

 

 

Хостинг сайту «Дата-центр Nerus.com»