ПРЕМІЯ ІМЕНІ М. ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ: С. Отченашенко-Харабет

 

 

збільшити

 

Отченашенко-Харабет Світлана Іванівна
Лауреатка премії ім. М.Заньковецької 2005 р.

Закінчила Ленінградський інститут театру, музики та кінематографії і все творче життя пропрацювала у Донецьку в Обласному російському драмтичному театрі (м.Маріуполь).

Ролі: княжна Мстиславська (“Цар Федір Йоанович” О.Толстого), принцеса Еболі (“Дон Карлос” Ф.Шіллера), Аглая (“Ідіот” Ф.Достоєвського), Катерина Ізмайлова (“Леді Макбет Мценського повіту” М.Лєскова), Віра Коломійцева (“Останні” М.Горького), Віктоша (“Казки старого Арбату” О.Арбузова), Флора Браз’є (“Хижачка” О. де Бальзака), Настьона Гуськова (“Живи і пам’ятай” В.Распутіна), Аббі Патнем (“Кохання під в’язами” Ю.О’Ніла), Аркадіна (“Чайка” А.Чехова), Раневська (“Вишневий сад” А.Чехова), Агафія Тихонівна (“Одруження” М.Гоголя), Марія Калас (“Майстер клас” Т.Мак-Неллі).


Головна складова артистичної творчості С.Отченашенко – вміння і бажання постійно оновлюватися, тому й ролі її репертуару різноманітні. Вона любить і прекрасно вміє читати вірші. На сцені, навіть у невеличких ролях, вона прагне втілити характер і долю персонажа.


Творча доля кожної актриси залежить від режисера та ролей, через які вона проживає на кону десятки життів. Були в доробку Отченашенко і ролі другого плану, й епізоди. Та Світлана Іванівна ніколи не фальшує. Вона завжди грає першу скрипку й шукає привід та можливість докласти до створення образу своє духовне єство.


 

 

 

 

 

Хостинг сайту «Дата-центр Nerus.com»