м.Київ, вул.Лаврська,9 корп.26

(територія Києво-Печерської лаври)

тел. 280 18 34

Щодня, окрім вт

з 10 до 17:00

Успішно завершилася Міжнародна науково-практична конференція “Материк українського авангарду на мапі світу”

Міжнародна науково-практична конференція “Материк українського авангарду на мапі світу”, організована Музеєм театрального, музичного та кіномистецтва України відбулася в рамках виставки “Ексцентрика та експресія. Українська авангардна сценографія”, присвяченої 95-річчю від заснування музею. Засідання тривало два дні - 3 та 4 грудня і показало актуальність авангардних мистецьких процесів в історії української культури і мистецтва, їх місце і значення у світовому контексті, зацікавлення дослідників. 


Оголошена тема конференції виявила значний та активний інтерес серед мистецтвознавців, зумовила широке коло учасників - і за спеціалізацією, і за науковим статусом: від досвідчених метрів мистецтвознавства, серед яких професор Дмитро Горбачов, доктор філософії з Австрії Вєра Фабер, до молодих дослідників магістрантів та аспірантів київських вишів, які продемонстрували високу фахову підготовку і дослідницький потенціал. 
Мультидисциплінарний формат конференції сприяв висвітленню авангардних течій у їх галузевій багатовекторності та розмаїтті: живопис і сценографія, театр, музика, кіно, архітектура, дитяча література і театр та ін. 


Адміністрація музею і оргкомітет конференції вдячні всім учасникам за активну і ефективну співпрацю.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, экран и в помещенииУЧАСНИЦІ КОНФЕРЕНЦІЇ ВІД МУЗЕЮ.jpg

Презентація австрійська.jpg001.jpg

002.jpg003.jpg

004.jpg005.jpg

006.jpg

Прокоментувати: