Оголошено конкурс на кращу концепцію «РІЧКОВА БРАМА ТИСЯЧОЛІТНЬОГО КИЄВА»  на Поштовій площі в м.Києві

Оголошення І-го туру
Всеукраїнського конкурсу на кращу концепцію
«РІЧКОВА БРАМА ТИСЯЧОЛІТНЬОГО КИЄВА»
на Поштовій площі в м.Києві!

7 листопада 2018 року стартує Всеукраїнський конкурс на кращу концепцію історико-культурного, туристичного центру «Річкова брама тисячолітнього Києва»
на Поштовій площі в м.Києві

Замовник конкурсу:
ГО «Громада Андріївський Узвіз»
?За підтримки:
Національної спілки архітекторів України
Всеукраїнського громадського об’єднання «Коаліція учасників Помаранчевої Революції»
Благодійного фонду «Місія миру»
Вид конкурсу: Архітектурно-дизайнерський конкурс.
?Мета конкурсу – Реабілітація широкого пізнавального потенціалу Поштової площі, створення комфортного публічного простору та розкриття різноманіття туристичного ресурсу стародавньої прибережної частини м. Києва.
Особливістю реалізації цієї мети є забезпечення участі громади у просторовому плануванні публічних просторів в історичному центрі Столиці та базування професійної розробки концепції на найкращій ідеї, запропонованій будь-яким мешканець України, який поділяє безумовну цінність національної історії та культури та прагне комфортних і цікавих умов відпочинку в історичному середмісті Києва.

?Конкурс на концепцію історико-культурного, туристичного центру «Річкова брама тисячолітнього Києва» проводиться у два тури:

✅1-й тур – конкурс ідей,
✅2-й тур – конкурс проектних пропозицій.

?Очікувані результати конкурсу:
?Реабілітація пізнавального ресурсу та створення комфортного публічного простору на унікальній історичній території– давньокиївської гавані.
?Актуалізація цінностей пам’яток культурної спадщини узбережної частини Києва та Поштової площі - пам’ятки археології «Ділянка прибережного міського кварталу середньовічного Києва», Річкового вокзалу, Поштової станції тощо.
?Меморіалізація визначних національної діячів історичної та археологічної науки (ХІХ-ХХ ст.), які сприяли розширенню знань про стародавній Київ.
?Розкриття додаткового туристичного ресурсу та розвиток нових туристичних маршрутів, продуктів,
?Забезпечення зручних умов для відвідувачів публічного простору (без капітального будівництва) та пріоритету культурних, пізнавальних пропозицій для кожного сезону року на Поштовій площі.

?Терміни проведення Конкурсу
01.11.2018 по 4.04.2019.
07.11.2018 старт І-го туру, реєстрація учасників, надсилання конкурсного завдання і вихідних даних учасникам.

9.11.2018, 15.11.2018, 22.11.2018 з 17.00 до 20.00 працює Speak-room для учасників конкурсу у Білій залі Будинку архітектора (ознайомлення учасників з конкурсу з додатковими проектними матеріалами на місці, а також надання відповідей на їх запитання).

27.11.2018 завершення прийому конкурсних пропозицій від учасників І туру.

10.12.2018 Підведення підсумків та оголошення переможців І-го туру.

20.12.2018 старт ІІ-го туру, реєстрація учасників, надсилання конкурсного завдання і вихідних даних учасникам .

20.03.2019 завершення прийому конкурсних проектів

04.04. 2019 підведення підсумків ІІ-го туру та вручення премії.

28.03.2019 - 12.04.2019 виставка конкурсних проектів в Національній спілці архітекторів України, вул. Б.Грінченка,7 , м. Київ

?До участі у другому турі конкурсу запрошуються атестовані в Україні архітектори та інженери, а також авторські колективи, в складі яких є принаймні один атестований архітектор.

?Порядок реєстрації та отримання конкурсних матеріалів учасниками

?Після оголошення конкурсу 01.11.2018 учасники повинні до 20.11.2018 року надати письмову заявку щодо участі у конкурсі, та одержати у організатора конкурсну документацію та вихідні дані для проектування. З питань подачі заявок на участь звертатись до координатора конкурсу.

З питань участі звертатися:
☎+38050 2201921, +38066 2501210 .