Українські народні інструменти сучасних видатних майстрів від Музею театрального, музичного та кіномистецтва України передані до Тбіліського державного музею музики та музичних інструментів

У рамках відзначення у 2018 році 100-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Грузією Музей театрального, музичного та кіномистецтва України (м. Київ) з метою розвитку українсько-грузинських культурних відносин передав у дар Державному музею грузинських народних пісень та інструментів (м. Тбілісі) українські національні інструменти, зокрема сопілку (майстер В.Терещенко), свистілки (майстер А.Діденко) та тріскачку.

18 січня 2018 року за сприянням Посольства України в Грузії відбулася передача музичних інструментів Державному музею грузинських народних пісень та інструментів м. Тбілісі.

У заході також взяли участь наукові співробітники Інституту Україністики Тбіліського Державного університету ім. І.Джавахішвілі.

Посольство України в Грузії / უკრაინის საელჩო საქართველოში

Фото Посольство України в Грузії / უკრაინის საელჩო საქართველოში.Фото Посольство України в Грузії / უკრაინის საელჩო საქართველოში.Фото Посольство України в Грузії / უკრაინის საელჩო საქართველოში.