25 вересня о 17-00 запрошуємо на відкриття виставки "З історії єврейських театрів. Україна, ХХ ст."

25 вересня (середа) о 17:00 в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України у Києві відбудеться відкриття виставки, присвяченоїдіяльності єврейських театрів на території України. В експозиції будуть представлені унікальні матеріали, що відображають етапи становлення єврейського театрального мистецтва, від локальних театральних труп до ГОСЕТів (державних єврейських театрів). Оригінальні афіші, фото, сценографія та ескізи костюмів демонструють розмаїття форм та художнього вираження сценічної майстерності. На виставці буде представлено, здебільшого вперше, експонати з фондів Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, Національний художній музей України / National Art Museum of Ukraine та Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства.Адреса музею: вул. Лаврська, 9, корп. 26. Виставка буде відкрита для відвідувачів до 30 листопада 2019 року щодня крім вівторка з 10.00 до 17.00.
__________________________________________
Куратори виставки: Гілель Казовський, Ирина Мелешкина, Anna Umanska, Тетяна Руденко, Leonid Finberg
Дизайнер виставки: Alexander KhodchenkoЗа підтримки фонду НАДАВ та Dutch Jewish Humanitarian Fund.