12 червня о 17.00 в Музеї відбулася презентація друкованих видань, що містять нові дослідження науковців МТМКУ

На початку травня вийшло друком перше число Річника (2018) Музею театрального, музичного та кіномистецтва України. 2018-го року Музей відзначив 95-річчя від дня заснування. В рамках підготовки до 100-річного ювілею Науково-Методична Рада ініціювала відродження друкованого органу Музею - Річника, започаткованого директором Петром Руліним наприкінці 1920-х р. Також у травні вийшла друком монографія заступниці директора з наукової роботи МТМКУ Ірини Мелешкіної "Мандрівні зорі в Україні. Сторінки історії єврейського театру", видаництво Дух і Літера. Книга підсумовує майже двадцятирічну роботу дослідниці над означеною темою. Подано панораму єврейського театрального життя в Україні, історію Київського, Харківського та Одеського "ГОСЕТів". Видання містить понад 500 унікальних ілюстрацій з фондової колекції Музей театрального, музичного та кіномистецтва України Презентація видань пройшла в малому виставковому залі Музею "Чулан", де наразі триває експонування виставки «Шолом-Алейхем на київській єврейській сцені», присвяченої 160-річчю від дня народження видатного єврейського письменника і драматурга. За художні фото дякуємо @Anna Olshevsky. червня о 17.00 в Музеї відбулася презентація друкованих видань, що містять нові дослідження науковців МТМКУ.

2018-го року Музей відзначив 95-річчя від дня заснування. В рамках підготовки до 100-річного ювілею Науково-Методична Рада ініціювала відродження друкованого органу  Музею - Річника, започаткованого директором Петром Руліним наприкінці 1920-х р.