12 червня о 17.00 Музей запрошує на презентацію друкованих видань, що містять нові дослідження науковців МТМКУ

На початку травня вийшло друком перше число Річника (2018) Музею театрального, музичного та кіномистецтва України.
2018-го року Музей відзначив 95-річчя від дня заснування. В рамках підготовки до 100-річного ювілею Науково-Методична Рада ініціювала відродження друкованого органу  Музею -  Річника, започаткованого директором Петром Руліним наприкінці 1920-х р.

Також у травні вийшла друком монографія заступниці директора з наукової роботи МТМКУ Ірини Мелешкіної "Мандрівні зорі в Україні. Сторінки історії єврейського театру", видаництво Дух і Літера.
Книга підсумовує майже двадцятирічну роботу дослідниці над означеною темою. Подано панораму єврейського театрального життя в Україні, історію Київського, Харківського та Одеського "ГОСЕТів". Видання містить понад 500 унікальних ілюстрацій з фондової колекції Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

Презентація видань відбудеться в малому виставковому залі Музею "Чулан", де наразі триває експонування виставки «Шолом-Алейхем на київській єврейській сцені», присвяченої 160-річчю від дня народження видатного єврейського письменника і драматурга.

Вхід на подію вільний.
Довідки за тел.
280-18-34 - експозиція (окрім вівторка)
280-16-22 - наукова частина