Святкування Дня Народження Леся Курбаса і Лесі Українки

Фото Музей театрального, музичного та кіномистецтва України.

#ЛютийКурбас

Запрошуємо 25 лютого о 14.00 на святкування Дня Народження Леся Курбаса і Лесі Українки. Протягом місяця ми робили серйозні і ґрунтовні заходи, присвячені видатному режисеру. Але тепер прийшов час веселощів і свята!!!

На Вас чекають:
• Вражаючі і маловідомі факти з життя і творчості Леся Курбаса і Лесі Українки

• 2 святкові торти, один з карколомними завданнями, а другий – космічний – можна буде з’їсти

• Урок малювання, на якому кожний відкриє в собі художника і створить портрет Леся Курбаса і Лесі Українки. Це буде весело і під силу навіть тим, хто ніколи не тримав олівця у руках.
«Мистецтво повинно народжуватись легко, – казав Лесь Степанович, – Це як політ. Подумав про щось хороше, відкрив очі, вдихнув повними грудьми – і злетів…»!
Приходьте, на нас чекає космос!!!*~*~*

Вхід до музею і на захід лише за ціною музейного квитка – 30 грн.
Довідки за телефоном 280-13-67, 067-870-42-59 (Ірина)
Адреса: вул. Лаврська, 9 (Територія Києво-Печерської Лаври)

Нагадуємо, що вхід на територію Києво-Печерської Лаври, якщо Ви йдете на заходи нашого музею є абсолютно безкоштовним! При вході Вам не треба купувати квиток, а сміливо казати, куди і з якою метою Ви йдете! Квитки Ви купуєте лише у касі музею!