м.Київ, вул.Лаврська,9 корп.26

(територія Києво-Печерської лаври)

тел. 280 18 34

Щодня, окрім вт

з 10 до 17:00

Календар подій

Ніч в музеї. Гоголь
Нет описания фото.
 
Микола Гоголь – не любив на кордоні показувати свій паспорт і завжди робив цілу виставу з того, що після довгих пошуків знаходив його десь на дні чемодану. Не любив коли його пізнавали, і на запитання, чи він той самий Гоголь – називав себе то Гогелем, то Гонолем. На всіх відомих портретах – Гоголя зображали з чорним, як вороняче крило, волоссям. Насправді ж кажуть, що Гоголь був блондином і дуже любив солодке! Цукор і варення були його найліпшими порадниками у стресових ситуаціях. 
Він мріяв стати актором, ще у гімназійному аматорському театрі грав різноманітні ролі, зокрема з великим успіхом виступав у жіночій ролі Простакової з вистави «Недоросток». Пробуючи свої силу у професійному театрі, на прослуховування він прийшов з перев’язаною чорною хусткою щокою – у нього боліли зуби. Його визнали нездарою, та й про великий ніс не забули згадати молоду чоловіку, який хотів грати Гамлета! 
Але ця подія не підірвала його впевненість у собі – він обрав для себе іншу, хоч і більш прозаїчну професію чиновника і вдень працював у різних департаментах, а вночі потайки від усіх писав. Писав довго, поки на столі не згорали дві свічки. Сам Микола Гоголь казав, що навряд чи є вища з насолод, ніж насолода творити! 
● Друзі, запрошуємо Вас 17 травня о 17.00 на «Ніч в музеї. Гоголь». Цього року Миколі Васильовичу виповнилось 210 років з Дня Народження, тому ми підготували для Вас інтерактивну програму, присвячену видатному письменнику. Студенти театрального коледжу розіграють для вас уривки з творів Гоголя, таких як: «Ніч перед Різдвом», «Ревізор», «Одруження», а також на Вас чекатимуть інтерактивні завдання, лотерея і побажання!!!
● Друзі, нагадуємо, що вхід на територію Києво-Печерської 
Лаври, якщо Ви йдете на заходи нашого музею є абсолютно безкоштовним! При вході Вам не треба купувати квиток, а сміливо казати, куди і з якою метою Ви йдете! 
● Квитки Ви купуєте лише у касі музею! 
● Довідки за телефоном: 067-870-42-59
● Реєстрація на подію обов'язкова! Кількість місць обмежена!